| malyga26nastya1 | Дата: Среда, Вчера, 17:45 | Сообщение # 1 |
 Эл. Слесарь
Группа: Пользователи
Сообщений: 222
Награды: 0
Статус: Отсутствует
| Арсенал Страхування справила на мене чудове враження. Зверталася вперше, тому мала багато запитань щодо страхування автомобіля. Менеджер детально розповів про всі умови та допоміг обрати оптимальний варіант. Автоцивілка у Вінниці https://arsenal-ic.ua/product/avtostrahuvannya/avtocivilka/vinnytsia була оформлена максимально швидко та без зайвої бюрократії. Сподобалося уважне ставлення до клієнта і готовність допомогти на кожному етапі. Відчувається високий рівень професіоналізму та відповідальності. Надалі також планую користуватися послугами цієї компанії.
|
| |
| |