Купуємо булерьян в столиці

19.11.2020
333
0

Купити булерьян в місті Київ досить просто. Але ось як його вибирати знає не кожен. Сьогодні ми розглянемо декілька пунктів:

  • Що таке булерьян і чому його варто придбати?
  • На що варто дивитися?
  • Як придбати піч і не залишитися ні з чим?

Некороткий історія: канадська піч або просто булерьян

Шокируем з першої хвилини: булерьян - це не канадська піч, а скоріше американська. На крайній випадок - німецька.

Піч Дарнелла - ось найперше назва печі. Ерік Дарнелл проживав в США, штат Вермонт. По буднях він встановлював конвекційні труби для камінів, а по вихідним думав, як би свою піч то поліпшити, саму звичайну буржуйку. В один чудовий день його осяяло питання: Чому я щодня покращують каміни конвекційними трубами, а піч то свою немає? Трохи подумавши, він вирішив надолужити згаяне і створив його - булерьян.

Чому канадська піч?

Як будь-який творець інноваційного чуда, Ерік вирішив зробити бізнес на свій винахід. Так ось в США тоді якось справа не ладилося, так що своє виробництво і збут він почав в Канаді, оскільки до неї то було рукою подати. Канадські лісоруби відразу зрозуміли що до чого і закупилися кращими печами в світі. Вони то поекономнее будуть, значить більше дров на збут.

Вихід у світ

Стояла ця конвекційна піч в одному з канадських барів, нікого не чіпала, а потім прийшов Ерхард Кнефлер і як вгледів її. Давай на неї дивитися на Еріка шукати. Око-алмаз дозволив не тільки грубку то вгледіти, а й за день Дарнелла знайти і купити у неї права на виробництво. Поїхав Кнефлер в рідну Німеччину і запустив масове виробництво. Тепер його дровянную піч скуповують по всьому світу.

Так що таке булерьян?

Це конвекційна піч, чиє ККД піднімається аж до 85%, а звичайна буржуйка дає 70%. До того ж, в булерьянов топка розділена на дві камери - первинну і вторинну. У вторинній догоряють деревні гази, які утворилися в першій, під час тління деревини. А труби, які обвивають піч, дозволяють теплому повітрю швидко проникати в приміщення.

Класна піч - беру

Якщо беремо, то насамперед дивимося на товщину металу. Топка повинна бути виконана з металу товщиною 4 мм. Зварювальні шви повинні бути бездоганні, а покриття печі ідеальним. Рівномірне покриття свідчить про те, що фарба не облізе. Зовні піч повинна бути абсолютно цілою. На дверцятах топки - склокерамічний ущільнювач, а не азбестовий, так як він якісніше і не просідає.

Беремо в Києві?

Чи не рекомендуємо брати піч онлайн, в Києві купа магазинів, де можна помацати піч руками і оглянути її теж. А ще краще брати прямо на виробництві, адже так надійніше, а в Києві знаходиться кілька заводів з виробництва таких опалювальних печей.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: Булерьян, купити булерьян, канадська піч
Об авторе
avatar

Реклама

Поиск Дзержинск / Торецк

Реклама